Zakaz palenia Forum WOK poleca

Ocena:

6!

Bonjour Cava

Druga lokalizacja :
Piłsudskiego 5 , 31-115 Kraków

pon.-pt. 7:30 - 19:30
sob. 9:00- 18:00
nd. 10:00- 17:00

Tel 12 426 43 65


Kawiarnie Bonjour Cava to naturalny prosty i radosny styl jak życie we francuskiej Prowansji. To styl który pokochali ludzie w całej Europie. W każdym prostym wyrazie użytym w naszej marce znajduje się jego prawdziwe znaczenie, które w dzisiejszych czasach okazuje się być magiczne i wyjątkowe. To elementy do których wracamy z przyjemnością każdego dnia.


Kilka słów o marce i filozofii:

BONJOUR – dzień dobry

Bo kiedy mówimy dzień dobry to witamy kogoś, cieszymy się, uśmiechamy……

CA VA – co słychać?

to rozmowa i kolejne miłe chwile, bo kontakt z ludźmi, bo znajomi, bo przyjaciele…….

CAFE –kawa

No a kiedy znajomi i przyjaciele to pyszna kawa, bo wpływa na nasze dobre samopoczucie i potęguje dobry nastrój i apetyt

TARTE – tarta

A na apetyt nie ma nic lepszego jak tarty i ciasta pieczone przez Bojour Cava według wyjątkowych bo prostych francuskich receptur z zastosowaniem tylko naturalnych i prawdziwych składników

The best –najlepsze

To dla nas ważne! Wszystko co robimy chcemy żeby było najwyższej jakości i zawsze Wam smakowało

casual - na codzień

bo codziennie należy Ci się chwila która Ci smakuje, bo nasze jedzenie wciąż dopasowujemy do pór roku i tego co daje nam natura przez co możemy piec dla Was cały czas coś nowego

french bakery – francuskie wypieki

codziennie ciepłe, świeże, kruche z myślą o Tobie i Twojej pysznej chwili każdego dnia….


BON APETIT J


STYL

MARKA BONJOUR CAVA to kawiarnie inspirowane klimatem francuskiej wsi. To przeniesiony wycinek francuskiego wiejskiego stylu, który kojarzy się z odpoczynkiem i smaczną chwilą.
W lokalach BONJOUR CAVA znajdziecie wyjątkową dekorację, która tworzy niepowtarzalny klimat. Oryginalne stare prowansalskie rekwizyty codziennie używane przez francuskich rolników i gospodynie domowe.

TARTY, DANIA I CIASTA

W Kawiarniach BONJOUR CAVA wszystkie posiłki i wypieki przygotowywane są według starych prostych francuskich receptur . Stosujemy wyselekcjonowane zawsze naturalne i zdrowe składniki najwyższej jakości. Sami pieczemy chleb do naszych śniadań i kanapek. Sami pieczemy wszystkie tarty i ciasta które są dostępne w naszej kawiarni. Sami robimy dżemy stosowane w naszych wypiekach. Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie w niewielkiej ilości jak z oświcie zebranych zbiorów.
BONJOUR CAVA to miejsce podobne do wiejskiej francuskiej chaty gdzie jest czas na rozmowę, wypoczynek, gotowanie i smakowanie wypieków.


KAWA

Ziarno kawy jest świeżo palone i pochodzi z plantacji z Ameryki Południowej oraz Afryki. Dla zwolenników kawy z ekspresu w klasyczny sposób podajemy espresso, cappuccino i latte Bazą do kaw mlecznych jest świeże mleko 3.2%. A dla smakoszy czarnej kawy proponujemy alternatywne metody zaparzania kawy jak aeropres, dripper i french press z ziarna jaśniej palonego.

ZAPRASZAMY____________________________________________
>> Kawa w lokalu polecana przez wszystkookawie.pl <<
____________________________________________
Kategorie: Kawiarnie
Numer telefonu: (12) 623-72-14
www: www.bonjour-cava.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8 - 19
Sobota: 10 - 18
Niedziela: 11 - 17
Przykładowa cena kawy: Brak informacji
Przykładowa cena piwa: Brak informacji
Przykładowa cena wody mineralnej: Brak informacji

Opinie (1)