Dostępne dla inwalidów Zakaz palenia Płatność kartą Internet bezprzewodowy

Ocena:

-!

Roti Roti

Najlepsze indyjskie przekąski.

Wyjątkowe połączenie tradycji z nowoczesnością, potrawy tworzone w rodzinnej atmosferze według przekazywanych z pokolenia na pokolenie receptur. RotiRoti udowadnia, że przyrządzanie przekąsek może być prawdziwą sztuką.

W menu znajdziemy dania wegeteriańskie i mięsne, wiele tradycyjnych indyjskich przekąsek, takich jak samosy – pierożki ziemniaczane czy pakory – kawałki warzyw zanurzone w cieście. Dania serwowane w RotiRoti są propozycją odpowiednie na każdą porę dnia. Mogą być pomysłem na orientalny lunch czy wieczorny wypad z przyjaciółmi. Wizyta w RotiRoti może przekonać nas do tego, że jedzenie szybkich przekąsek może być równie ekscytujące co wizyta w najlepszej restauracji.

RotiRoti zlokalizowane jest na ulicy Węgłowej, w okolicach Placu Wolnica - miejscu, które stało się w ostatnim czasie swoistą drogą „tranzytową” między krakowskim Kazimierzem a Podgórzem, po tym jak dzielnice te połączyła Kładka Bernadka. Plac Wolnica i przyległe ulice przeżywają swoisty renesans, a Roti Roti to z pewnością jedno z najciekawszych nowych, wartych odwiedzenia miejsc w tej okolicy.
Słowa kluczowe: indyjska, przekąski, świeże, roti, pakora, masala
Numer telefonu: (12) 395-70-04
www: www.rotiroti.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 12 - 20
Sobota - Niedziela: 14 - 22
Przykładowa cena kawy: 5
Przykładowa cena piwa: Brak informacji
Przykładowa cena wody mineralnej: 2

Opinie (0)

Bywalcy (0)